Forbundsstyret

Sven Richard Magerøy Tønnessen

Sven Richard Magerøy Tønnessen

President

e-post: president@soft-baseball.no
tlf: +47 90 20 21 21

Aleksander Wermers Nilsen

Aleksander Wermers Nilsen

Visepresident

e-post: visepresident@soft-baseball.no
tlf: +47 455 14 866

Alice Fjelldal

Alice Fjelldal

Styremedlem

e-post: alice.fjelldal@soft-baseball.no
tlf: +47 920 808 56

Marte Overgaard

Marte Overgaard

Styremedlem

e-post: marte.overgaard@soft-baseball.no
tlf: +47 483 04 626

Erlend Blom

Erlend Blom

Styremedlem

e-post: erlend.blom@soft-baseball.no
tlf: +47 932 44 277

Jason Wendel Smith

Jason Wendel Smith

Varamedlem

e-post: jason.w.smith@soft-baseball.no
tlf: +47 452 89 975

Komiteer

Teknisk Komite

Leder – Mari Ellingsen
tekniskkomite@soft-baseball.no
+47 91 61 48 87

Anleggskomite

Leder – Aleksander Nilsen
aleksanderwermers@gmail.com
+47 455 14 866

Turneringskomite

Leder – Terje Hoaas
turneringskomite@soft-baseball.no
+47 924 50 245

Medlem – Sjurd Skutlaberg
sjurd@me.com
+47 45 86 72 16

Baseball for barn og unge

Leder – Einar Nordgaard
e.nordgaard@josephnatoli.com

Ansatte
Bjørn Christian Thode

Bjørn Christian Thode

Generalsekretær

e-post: baseball@nif.idrett.no
tlf: +47 934 27 313

Noel Wesley Smith

Noel Wesley Smith

Teknisk Direktør

e-post: nemohawk88@gmail.com
tlf: +47 47 41 96 90

Andy Johnson

Andy Johnson

Leder for Sportslig Utvikling

e-post: andyjohnson@twinsbaseball.com
tlf: +47 977 32 204

Fabian Weber

Fabian Weber

Landslagssjef

e-post: h.fabian.weber@gmail.com
tlf: +47 476 40 176

Brian Bach

Brian Bach

Leder for Norges Baseballakademi

e-post: bbach@nordic-american.com
tlf: +47 480 31 889