Forbundsstyret

Sven Richard Magerøy Tønnessen

Sven Richard Magerøy Tønnessen

President

e-post: president@soft-baseball.no
tlf: +47 90 20 21 21
Alice Fjelldal

Alice Fjelldal

Visepresident

Alice Fjelldal
+47 920 808 56

 

Aleksander Wermers Nilsen

Aleksander Wermers Nilsen

Styremedlem

Aleksander Nilsen
+47 455 14 866
Marte Overgaard

Marte Overgaard

Styremedlem

e-post: marte.overgaard@soft-baseball.no
tlf: +47 483 04 626
Carl Davis

Carl Davis

Styremedlem

e-post: carl.davis@soft-baseball.no
tlf: +47 967 24 564
David Schroeder

David Schroeder

Varamedlem

e-post: david.schroeder@soft-baseball.no
tlf: +47 465 69 099

Komiteer

Teknisk Komite

Leder –
tekniskkomite@soft-baseball.no

Anleggskomite

Leder – Aleksander Nilsen
anleggskomite@soft-baseball.no
+47 455 14 866

Baseball for barn og unge

Leder – Einar Nordgaard
e.nordgaard@soft-baseball.no

Turneringskomite

Leder – Terje Hoaas
turneringskomite@soft-baseball.no
+47 924 50 245

Valgkomité

Leder – Ola Apenes
valgkomite@soft-baseball.no

Kontrollkomité

Leder – Mona Ludvigsen
kontrollkomite@soft-baseball.no
Ansatte
Bjørn Christian Thode

Bjørn Christian Thode

Generalsekretær

e-post: baseball@nif.idrett.no
tlf: +47 934 27 313
Noel Wesley Smith

Noel Wesley Smith

Teknisk Direktør

e-post: nemohawk88@gmail.com
tlf: +47 47 41 96 90
Andy Johnson

Andy Johnson

Leder for Sportslig Utvikling

e-post: andy.johnson@soft-baseball.no
tlf: +47 977 32 204
Brian Bach

Brian Bach

Leder for Norges Baseballakademi

e-post: bbach@nordic-american.com
tlf: +47 480 31 889