+47 21 02 98 55 baseball@nif.idrett.no

Forbundsstyret

Aleksander Wermers Nilsen

Aleksander Wermers Nilsen

President

president@soft-baseball.no

+47 455 14 866

Alice Fjelldal

Alice Fjelldal

Visepresident

alice.fjelldal@soft-baseball.no

+47 920 808 56

Marte Myhrer

Marte Myhrer

Styremedlem

+47 

marte.myhrer@soft-baseball.no
Torstein Sandaa-Johansen

Torstein Sandaa-Johansen

Styremedlem

torstein.s.johansen@soft-baseball.no

David Schroeder

David Schroeder

Varamedlem

david.schroeder@soft-baseball.NO

+47 465 69 099

Ansatte

Bjørn Christian Thode

Bjørn Christian Thode

Generalsekretær

baseball@nif.idrett.no

+47 934 27 313

Alex Guilford

Alex Guilford

Teknisk Direktør og Utviklingskonsulent

alex.guilford21@gmail.com

+47 41 18 31 63

Andy Johnson

Andy Johnson

Leder for Sportslig Utvikling

andy.johnson@soft-baseball.no

+47 977 32 204

Brian Bach

Brian Bach

Leder for Norges Baseballakademi

bbach@nordic-american.com

+47 480 31 889

Komiteer

Tekniskkomité

Leder:

: Tekniskkomité

Anleggskomité

: Alex Guilford

: Anleggskomité

Barne og Ungdomkomité

: Einar Nordgaard

: Barne og Ungdomkomité

Turneringskomité

: +47 924 50 245

: Terje Hoaas

: Turneringskomité

Valgkomité

:

: Ola Apenes

: Valgkomité

Kontrollkomité

:

: Sigrid Kürschner-Broekema

: Kontrollkomité

Share This
Left Menu IconTurneringer
Meny